Szilveszteri mulatság gasztronómiai különlegességekkel a szoboszlói Karikás Étterem és Panzióban
Szilveszter a Karikásban

A Karikás Étterem és Panzió szilveszteri mulatságában fellép Herman Ottó és Franczúz Erika, akik közismert operett világ slágereket adnak elő, de hallható lesz Liszter Sándor és a Vadrózsák is!
Egész este a Karikás Band szolgáltatja a zenét, csinos női énekesével! Természetesen a tombola sem maradhat el, amelynek fődíja viszont nem mindennapi:  egy 82 cm-es LCD televízió!

Karikás Étterem és Panzió s

A Karikás Étterem és Panzió szilveszteri mulatságában fellép Herman Ottó és Franczúz Erika

A vacsora a szokásoknak megfelelően manüválasztásos. Az "A" és "B" menüben többek között helyet kapott például a Szűzpecsenye gesztenyés áfonyás mártásban, manadarinnak, a Szilveszteri vegyes tányér különféle húsokkal, a desszert viszont közös: Tokaji Aszús szőlőtorta!

karikás

Szilveszteri mulatság gasztronómiai különlegességekkel a szoboszlói Karikás Étterem és Panzióban


Az éjféli fogás sertés főtt füstölt csülök lesz őzgerint formába szeletelve, mustárral, tormával és lencsével tálalva. Ne hagyja hát ki, foglaljon asztalt időben Hajdúszoboszlón, a Karikás Étteremben!



-kt-

További hírek: Hajdúszoboszló Online - szoboszloon.hu

Szóljon hozzá!
Belépés


Kapcsolatfelvétel | Adatvédelemi nyilatkozat | Impresszum
MCOnet 2001- 2012. - Minden jog fenntartva - Copyright - www.mconet.hu